0 Кошик
Вибране
Порівняння

APATOR

Лічильник тепла механічний Аpator LQM-III-ELF  Ду 15 0,6 м3/год polish_flag.png
Лічильник тепла механічний Аpator LQM-III-ELF Ду 15 0,6 м3/год
4 808 грн
2 788 грн

Apator – це міжнародна група виробників та дистриб'юторів сучасних вимірювальних приладів та систем, а також постачальників інноваційних рішень для автоматизації роботи електричних мереж.

У трьох сегментах економіки: Електроенергетика, Вода та Тепло, Газ Apator створює та постачає на ринок власні вимірювальні рішення для обліку витрати всіх комунальних ресурсів (лічильники електрики, води, тепла та газу), а також інформаційні та технічні рішення для інтелектуальних електроенергетичних, водних та газових мереж.

Grupa Apator складається з більш ніж десяти компаній з центральним офісом у Польщі та дочірніми компаніями в Німеччині, Великобританії, Чехії, Росії, Словенії та Данії. У групі Apator працює понад 2600 співробітників, кілька сотень з яких – висококваліфіковані інженери, конструктори та програмісти. Група має в своєму розпорядженні 9 власних виробничих підприємств і 12 конструкторських бюро, що спеціалізуються на розробці інноваційних продуктів у галузі обладнання та систем для обліку витрати комунальних ресурсів, автоматики, а також систем управління та контролю електромереж.